Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia
Operator wózka EPT - Holandia

Beetsma Sp. z o.o.
Holandia, Haga
praca stacjonarna
2366 dni temu
Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Firma Beetsma Sp z o.o. ( NR APT 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii do wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej i działa w branżach ogrodnictwa, przemysłu oraz logistyki.

Obecnie dla naszego klienta firmy z branży logistycznej poszukujemy doświadczonego pracownika na stanowisko - OPERATOR WÓZKA EPT

Miejsce pracy: Holandia / Haga
Nr ref.: EPT/04/2018

Zakres zadań:

  • obsługa wózka widłowego
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • umiejętność obsługi wózka EPT plus potwierdzone doświadczenie (np. referencjami)
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim
  • umiejętność jazdy na rowerze - środek transportu do pracy
  • mile widziane prawo jazdy
  • dyspozycyjność do pozostania na terenie Holandii na okres minimum 6 m-cy

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie, kontrakt długoterminowy, powyżej 6 m-cy
  • zakwaterowanie, ubezpieczenie, opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • transport na terenie Holandii
  • wsparcie przy zorganizowaniu wyjazdu do Holandii

Osoby zainteresowane pracą na stanowisku operatora wózka EPT zapraszam do aplikowania bądź kontaktu bezpośrednio z naszymi Specjalistkami,
Żanetą +48 508 569 173 lub

Edytą +48 790 570 454.

Możliwość kontaktu mailowego: zaneta.cien(malpka)beetsma.pl lub
e.staszak(malpka)beetsma.p
l - w tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska :)

Zapraszamy również do naszego biura w Katowicach, ul. Gliwicka 228 - dzielnica Załęże.
Zapraszamy!!!