Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia
Operator Tokarki-Frezarki

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Holandia
praca stacjonarna
6254 dni temu

Ogłoszenie numer: 30451, z dnia 2007-06-15

Serwis Personalny Sp. z. o.o. Agencja Pracy Tymaczasowej Doradztwo Personalne

Miejsce pracy: Holandia

Nr Ref.: A/SP/To-Fr

Opis stanowiska

Praca na tym stanowisku będzie wiązała się z: -serwisowanie maszyny CNC -niezależna praca z oprogramowaniem i częściowe programowanie maszyny -programowanie maszyny na podstwie rysunku technicznego -dokonywanie pomiarów precyzyjnych -sprawdzanie parametrów maszyny

Wymagania

-wykształcenie kierunkowe, techniczne -znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym -doświadczenie w czytaniu rysunku technicznego i dokonywaniu pomiarów precyzyjnych -żetelność, niezależność, gotowość do pracy za granicą -min. 2 lata doświadczenia na podowbnym stanowisku

Oferujemy

-niezależna i odpowiedzialna praca -doskonale zarobki 1700-2500 Euro -długoterminowa współpraca -pomoc w znalezieniu zakwaterownia