Praca.pl Praca Holandia Maszynista Maszyn Introligatorskich Holandia
Operator maszyny introligatorskiej Stahl T32/2

COVEBO WORK OFFICE
Holandia, Zeewolde
praca stacjonarna
4012 dni temu

Ogłoszenie numer: 317986, z dnia 2013-09-23

Covebo w Polsce powstało i rozpoczęło swoją działalność w 2004 roku jako agencja pracy 3G Dobra Organizacja Sp. z o.o., specjalizująca się w rekrutacji i pośrednictwie pracy do pracodawcy zagranicznego – holenderskiej agencji pracy tymczasowej Covebo.

Miejsce pracy: Holandia, Zeewolde

Nr Ref.: 3/09/2013

Opis stanowiska

  • obsługa maszyne introligatoskiej
  • praca na samodzielnym stanowisku

Wymagania

  • doświadczenie dokładnie na maszynie Stahl T32/2 US.2
  • dobra znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego
  • chęci do pracy
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • pracę na długi okres
  • dobre zarobki
  • opiekę polskiego koordynatora
  • ubezpieczenie
  • zakwaterowanie

Wynagrodzenie

Od 5000 do 6000 PLN