Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Operator Headend\\\'u

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6070 dni temu

Ogłoszenie numer: 37797, z dnia 2007-12-11

Firma ASTER www.aster.com.pl jest jednym z wiodących operatorów telekomunikacyjnych na polskim rynku oraz liderem we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań. Jako pierwsza w Polsce rozpoczęła świadczenie usługi Triple Play - telewizji, internetu i telefonu. Obecnie obsługujemy kilkaset tysięcy klientów indywidualnych i biznesowych w Warszawie, Krakowie i Zielonej Górze.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2926-07

Opis stanowiska

- osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna (w ramach zespołu) za utrzymanie i rozwój stacji czołowej (Headend)

Wymagania

- wykształcenie techniczne, minimum średnie, z zakresu elektroniki lub transmisji sygnałowej- doświadczenie w pracy u operatora telewizji naziemnej, kablowej lub satelitarnej- wiedza techniczna dotycząca profesjonalnego sprzętu telewizyjnego- znajomość MPEG2/4 - budowa i transmisja- znajomość norm ETSI i DVB- znajomość protokołu IP
Dodatkowym atutem będzie:- znajomość systemów UNIX/ LINUX/ Windows 2000/2003- znajomość zagadnień związanych z serwisami interaktywnymi- dyspozycyjność - praca zmianowa

Oferujemy

- stabilną pracę w znanej, rozwijającej się firmie- dostęp do najnowocześniejszych technologii- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego- motywujące wynagrodzenie z pakietem socjalnym