Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Operator Dźwigu

J.M. Palider - Agencja Pośrednictwa Pracy
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6580 dni temu

Ogłoszenie numer: 22146, z dnia 2006-08-09

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy, posiadającą Certyfikat MGPiPS nr 9/1b. Kierujemy wykwalifikowanych pracowników na legalne kontrakty do pracy w UK, Republice Irlandii, Irlandii Pólnocnej. Jeśli poszukujesz pracy i jesteś zdecydowany, wypełnij kwestionariusz, skompletuj wymienione dokumenty i całość prześlij na adres naszego Biura.

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Nr Ref.: 414/06/06/A

Opis stanowiska

Operator Dźwigu - praca w Anglii. Operowanie rodzajem dźwigu (SIDE BOOM) używanego do przenoszenia rur.

Wymagania

- Doświadczenie w używaniu KOMATSU 355'S, lub równorzędnych / podobnych CATERPILLAR; - Średniozaawansowany lub płynny angielski.

Oferujemy

- Wynagrodzenie: 1000 funtów na tydzień. - Ilość godzin tygodniowo: 39 + nadgodziny. - Zakwaterowanie: Organizuje pracodawca, opłaca pracownik.