Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dania
operator CNC

EUROJOBS Sp. z o.o.
Dania
praca stacjonarna
5959 dni temu

Ogłoszenie numer: 43027, z dnia 2008-04-21

EUROJOBS Sp. z o.o. Polska spółka austriackiego koncernu zajmującego się doradztwem personalnym.Specjalizuje się w ofertach dla wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem.

Miejsce pracy: Dania

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, dużej zagranicznej firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko: operatorzy maszyn CNC o rożnej specjalności (tokarze, frezerzy, szlifierze, spawacze).

Wymagania

- doświadczenie min. 2 lata w pracy przy maszynach sterowanych numerycznie w przemyśle metalowym, - dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, - umiejętność czytania rysunku technicznego. Mile widziane: - umiejętność programowania maszyn, - doświadczenie w pracy na kontraktach zagranicznych.

Oferujemy

- wynagrodzenie: od 12 EUR netto/godzinę, - zakwaterowanie gratis, - ubezpieczenie gratis, - długoterminowy kontrakt.