Zobacz więcej ofert pracy

Operator Cnc

Prowork
Wielka Brytania, Anglia
praca stacjonarna
6877 dni temu

Ogłoszenie numer: 13688, z dnia 2005-10-17

Prowork

Jesteśmy firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu wszystkich dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Anglia

Opis stanowiska

Pracodawca: Duża firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i serwisie maszyn i urządzeń dla przemysłu stoczniowego, naftowego i energetycznego. Miejsce pracy: Paisley, rejon Glasgow

Wymagania

Obowiązki: programowanie i obsługa urządzeń sterowanych numerycznie Wymagania: doświadczenie w obsłudze różnych maszyn urządzeń sterowanych numerycznie, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność programowania online i offline z wykorzystaniem oprogramowania CAD/CAM, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego. Pracodawca gwarantuje szkolenie zawodowe.

Oferujemy

Okres zatrudnienia: kontrakt na 3 miesiące z możliwością stałego zatrudnienia. Wymagana jest praca w systemie zmianowym oraz praca w weekendy. Wynagrodzenie: - 8.79 funtów/godz (stawka za prace w godzinach 7.45 -16.10) - 13.18 funtów/godz (stawka za prace w godzinach 7.45 -16.10) - 11.72 /funtów /godz oraz 13.18/funtów godz za pracę w godzinach 20.00 do 8.00 (Pon – Czw) - 13.18/funtów /godz oraz 17.58/funtów godz za pracę w weekendy w zależności od ilości godzin Zamieszkanie – pracodawca pomaga w znalezieniu odpowiedniego zamieszkania w pobliżu miejsca pracy. Rozpoczęcie pracy – od listopada 2005