Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia
Operator CNC - frezarki

PCH Workforce sp. z o.o.
Holandia, Tilburg
praca stacjonarna
5949 dni temu

Ogłoszenie numer: 42315, z dnia 2008-04-03

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą przedstawicielstwo w Holandii. Aktualnie dla naszego kontrahenta - lidera w branży przemysłu lotniczego, poszukujemy:

Miejsce pracy: Holandia, Tilburg

Nr Ref.: CNC/2008

Opis stanowiska

Rutynowe zadania i obowiązki na stanowisku operatora CNC, wykonującego pracę w branży lotniczej. (maszyny Mori-Seiki i Haas, 3 i 4 osiowe). Mile widziana umiejętność programowania w/w urządzeń.

Wymagania

- minimum średnie techniczne wykształcenie - kilkuletnie udokumentowane doswiadczenie w pracy na podobnym stanowisku - znajomość oprogramowania Fanuc - doskonala umiejetnosc czytania i pracy z rysunkiem technicznym - komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego lub niemieckiego (również poziom techniczny) - gotowosc do wyjazdu za granicę i podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy

Jasne i klarowne warunki zatrudnienia, zakwaterowanie, pomoc w zalatwieniu dokumentow niezbędnych do uzyskania zatrudnienia, zwrot kosztów przejazdu