Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Operator Cnc / Anglia / Branza Aluminium

Prowork
Wielka Brytania, Anglia/ Coventry
praca stacjonarna
6628 dni temu

Ogłoszenie numer: 20317, z dnia 2006-05-24

Prowork

Jesteśmy firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu wszystkich dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Anglia/ Coventry

Opis stanowiska

Pracodawca: Duza Firma specjalizujaca sie w produkcji stolarki aluminiowej

Wymagania

Wymagania: b. dobre doswiadczenie na podobnym stanowisku, umiejetnosc obslugi urzadzen sterowanych numeryczne, doswiadczenie w branzy produkcji okien aluminium mile widziane. Wymagana jest dobra znajomosc angielskiego.

Oferujemy

Warunki zatrudnienia: praca stała na pełny etat, kontrakt. Wynagrodzenie: 6,50- 7,50 funta godz funta/godz. brutto , mozliwosc podwyzki po okreskie probnym; Zamieszkanie: zapewnione przez pracodawcę ok.50 -60 funtów/tydzień Rozpoczęcie pracy: czerwiec 2006