Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia
OFERTY PRACY W HOLANDII

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Holandia, Różne
praca stacjonarna
5858 dni temu

Ogłoszenie numer: 46847, z dnia 2008-07-15

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3) Zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów.

Miejsce pracy: Holandia, Różne

Nr Ref.: PO/SP/HOL

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na następujące stanowiska: 1.Spawacz- monter rur 2.Monter klimatyzacji (także ich naprawa) 3.Ślusarz- spawacz 4.Serwisant- monter maszyn 5.Monter kanałów powietrznych w wentylatorach 6.Ogrodnik 7.Sztukator 8.Monter kuchni (także znajomość instalacji kuchennych) 9.Tokarz CNC lub tokarz konwencjonalny (również tokarz- frezer) 10.Auto- monter 11.Elektromonter 12.Hydraulik 13.Spawacz CO2, Tig, Aluminium 14.Spawacz Mig/Aluminium 15.Zbrojarz (umiejętność spawania metodą CO2) 16.Spawacz metodą acetylenowo-tlenową 17.Lakiernik samochodowy 18.Malarz 19.Frezer CNC 20.Montarzysta konstrukcji statków 21.Spawacz Tig/Aluminium przy konstrukcjach ze stali nierdzewnej 22.Specjalista do wylewu podłóg z cementu 23.Specjalista do kładzenia podłóg z tworzyw sztucznych 24.Kafelkarz/glazurnik 25.Personel techniczny 26.Spawacz Tig 27.Stolarz

Wymagania

W przypadku każdego stanowiska wymagana jest znajomość języka angielskiego lub niemieckiego oraz posiadanie własnego samochodu.

Oferujemy

Szczegóły oferty dotyczące każdego z wymienionych stanowisk zamieszczone są na stronie: www.serwispersonalny.pl