Zobacz więcej ofert pracy

Ochroniarz

Mackenzie Consulting Sp. z o.o.
Wielka Brytania, Londyn
praca stacjonarna
6764 dni temu

Ogłoszenie numer: 17197, z dnia 2006-01-09

Mackenzie Consulting jest firmą zajmującą się, między innymi, wyszukiwaniem odpowiednich miejsc pracy dla osób z Polski, zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Wielkiej Brytanii. Od naszych kandydatów nie pobieramy żadnych opłat (pod żadną postacią).

Ochroniarz

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Londyn

Opis stanowiska

Praca przy monitowawaniu budynków użyteczności publicznej.

Wymagania

co najmniej dobra znajomość języka angielskiego minimum średnie wykształcenie wiek min. 24 lata posiadanie dobrych warunków psychofizycznych wysoka kultura osobista zaświadczenie o niekaralności przedstawienie dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania z ostatnich 5 lat oraz dokumentów poświadczających ostatnie 10 lat nauki/pracy/berobocia gotowości do podjęcia pracy za granicą na minimum rok - prawo jazdy mile widziane

Oferujemy

Pracodawca oferuje: wynagrodzenie w wysokości £ 5.55 brutto na godzinę (tygodniowo około 55-60 godzin pracy) możliwość pracy w godzinach nadliczbowych opłacenie kosztów związanych realokacją kandydata oraz wydatków związanych z odbyciem kursu agenta ochrony ( koszty te potrącane będą z pensji w ciągu pierwszego roku pracy) pomoc w uzyskaniu rejestracji w Home Office oraz w założeniu konta bankowego odbycie interwiew z pracodawcą w Polsce (Gdańsk)