Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Obsługa Rezydencji / praca dla 2 Osób

Prowork
Wielka Brytania, Srodkowa Anglia
praca stacjonarna
6707 dni temu

Ogłoszenie numer: 18480, z dnia 2006-03-06

Prowork

Posiadamy upowazniwnie Ministerstwa Pracy nr 967/1 na posrednictwo pracy za granica. Nie pobieramy ZADNYCH oplat od kandydatow.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Srodkowa Anglia

Opis stanowiska

praca przy obsłudze i utrzymaniu dużej rezydencji. Stała praca na pełny etat, wolne 2 dni w tygdoniu.

Wymagania

oferta dla małżenstwa/pary, wymagania znajomość angielskiego, prawo jazdy, doświadczenie w prowadzeniu domu, naprawie, utrzymaniu porządku, rozpoczecie pracy od konca marca 2006.

Oferujemy

STały kontrakt na okres powyżej 1 roku, wynagrodzenie min. 20 tys funtów rocznie (dla pary), bezpłatnie mieszkanie, samochód słuzbowy. Mozliwość przyjazdu i zamieszkania z dzieckiem.