Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Czechy
Network Security Engineer (relokacja do Pragi)

Grafton Recruitment
Czechy, Praga
praca stacjonarna
2846 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Praga
Nr ref.: 2-10-40982/PC
Naszym Klientem jest innowacyjna firma logistyczna o zasięgu globalnym obecna w ponad 200 krajach na świecie, która rozwija swoje Centrum IT w Pradze i poszukuje osoby na stanowisko:

Network Security Engineer

Jest to rola w zespole zapewniającym kompleksowe bezpieczeństwo globalnej sieci firmy. Osoba na tym stanowisku będzie projektować i implementować nowe rozwiązania oraz rekomendować usprawnienia i ulepszenia w obszarze bezpieczeństwa.

Obowiązki:
  • Udział w kompleksowych, międzynarodowych projektach z zakresu sieci, bezpieczeństwa sieci, Data Center, bezpieczeństwa informacji, Unified Communication,
  • Trzecioliniowe wsparcie dla zaawansowanych problemów związanych bezpieczeństwem sieci oraz pokrewnych (firewall, forward and reverse proxy, remote access, load balancing, DNS, DHCP, HTTP(S), RADIUS, NTP, Linux),
  • Zbieranie informacji o potrzebach klientów wewnętrznych instytucji, identyfikowanie problemów i obszarów, w których możliwy jest rozwój technologiczny oraz poprawa funkcjonalności,
  • Proponowanie i dokonywanie niestandardowych zmian w środowisku sieciowym oraz konfiguracji z zastosowaniem najlepszych dostępnych na rynku technologii.
Requirements:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze bezpieczeństwa sieci,
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci – firewall, F5 BIG-IP, WAF, VPN, PKI, proxy,
  • Posiadanie ogólnej wiedzy z obszaru IT, a w szczególności znajomość zaganień: DNS, DHCP, Linux, IPv6,
  • Znajomość protokołów: TCP/IP, HTTP(S), FTP(S), DNS,
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z urządzeniami Cisco, Juniper, CheckPoint,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność, analityczny umysł i "team spirit",
  • Motywacja do zdobywania nowych kompetencji,
  • Wymagana jest relokacja do czeskiej Pragi.
Benefits:
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
  • Szeroki pakiet szkoleń,
  • Ubezpieczenie medyczne dla pracownika i jego rodziny,
  • Karta lunchowa,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Dofinansowanie planu emerytalnego,
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy,
  • Wsparcie relokacji rodziny do przepięknej Pragi!
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”