Zobacz więcej ofert pracy

Murarz

Prowork
Wielka Brytania, Edynburg/szkocja
praca stacjonarna
6734 dni temu

Ogłoszenie numer: 18600, z dnia 2006-03-09

Prowork

Jesteśmy firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu wszystkich dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Murarz

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Edynburg/szkocja

Opis stanowiska

Murarz Praca w firmie ogólnobudowlanej przy budowie i renowacji domów

Wymagania

Wymagania: bardzo dobre doswiadczenie jako murarz

Oferujemy

Okres zatrudnienia: kontrakt 6 m-cy z mozliwoscia stalej pracy Wynagrodzenie: 7, 5 funta/godz. brutto, możliwość nadgodzin. Zamieszkanie: gwarantowane przez pracodawcę. Rozpoczecie pracy poczatek kwietnai br.