Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Francja
Murarz z jęz. francuskim

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Francja, Bastia/Korsyka
praca stacjonarna
5933 dni temu

Ogłoszenie numer: 43527, z dnia 2008-05-01

Firma SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O.(1428/1b) istnieje na rynku już od 2003 roku. Zajmuje się poszukiwanie osób do pracy na stanowiska oferowane przez klientów w kraju i za granicą.

Miejsce pracy: Francja, Bastia/Korsyka

Nr Ref.: MR/SP/FR

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za wszelkie prace murarskie związane ze stawianiem budynków na terenie Korsyki (Francja). Główne obowiązki to przede wszystkim murowanie z cegły i pustaków, szalowanie słupów, szalowanie i zbrojenie płyt oraz wypełnionych stropów.

Wymagania

- minimum 5 lat doświadczenia w pracy na powyższym stanowisku - znajomość języka francuskiego na poziomie podstawowym - umiejętność szalowania i zbrojenia - kwalifikacje potwierdzone świadectwami pracy, certyfikatami, referencjami - obowiązkowość i systematyczność - dobra organizacja pracy - dokładność i skrupulatność

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie, do 8 Euro netto na godzinę - praca min. 6 miesięcy, od zaraz - zorganizowany dojazd do pracy z miejsca zamieszkania na Korsyce - pomoc w znalezieniu zakwaterowania - umowę o pracę podpisaną z Agencją Pracy w Polsce.