Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia
MURARZ– Holandia, praca od zaraz!

KS PERSONAL SERVICE SAMSON KAMIL
Holandia, Różne
praca stacjonarna
3120 dni temu

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi zagranicznymi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia / Różne

ZADANIA:
-prace murarskie (m. in. klinkier)
-tynkowanie
-szpachlowanie

OCZEKIWANIA:
-kilkuletnie doświadczenie na danym stanowisku
-komunikatywna znajomość j. niemieckiego, angielskiego lub holenderskiego
-zdolności manualne
-certyfikat VCA lub SCC
-prawo jazdy kat. B
-własny samochód (ewentualnie 1 samochód na dwie osoby)
-umiejętność szybkiego uczenia się
-gotowość do podjęcia pracy za granicą na dłuższy okres

OFERTA:
-wynagrodzenie: ok. 1600€netto/miesiąc
-zakwaterowanie organizowane i opłacone przez pracodawcę, zazwyczaj jednoosobowe pokoje, możliwość przygotowanie posiłków
-pomoc przy wyrobieniu numeru Sofi
-holenderska umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem
-możliwość podjęcia długofalowej współpracy
-możliwość wyjazdu w grupach dwuosobowych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).