Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Francja
murarz, betoniarz, zbrojarz, ciesla, dekarz-blacharz

batimex art-decor
Francja
praca stacjonarna
6225 dni temu

Ogłoszenie numer: 31929, z dnia 2007-07-30

jestesmy firma budowlana wykonujaca wykonawstwo nowych obiektow jak rowniez i remontow sredniej wielkosci obiektow glownie dla odbiorcow indywidualnych na terenie calej francji , - lecz glownie w regionie paryskim.

Miejsce pracy: Francja

Opis stanowiska

poszukujemy osob ktore chca sie zatrudnic we francji na zasadzie samozatrudnienia - jako rzemieslnik, nasza firma zapewni prace stala takim osobom jako podwykonawcom na naszych budowach jak rowniez istnieje mozliwosc pracy dla innych kontrachentow.

Wymagania

zeby otworzyc we francji firme jako rzemieslnik i wykonywac prace na terenie francji jako podwykonawca lub samodzielny rzemieslnik potrzeba paszport, swiadectwo ukonczenia zasadniczej szkoly zawodowej w danym zawodzie lub swiadectwa pracy za okres min.3 lat z pracy w danym zawodzie, akt urodzenia, adres zamieszkania we francji i swiadectwo o niekaralnosci. francuski mile widziany lecz nie jest to wymogiem. mile widziane osoby ktore prowadza lub prowadzily dzialalnosc gospodarcza w polsce.

Oferujemy

oferujemy osobom ktore sa chetne podjac z nami wspolprace pomoc prawna w zalatwieniu formalnosci , pomoc w zakwaterowaniu, oraz co najwazniejsze oferujemy mozliwosc wspolpracy z nasza firma jako naszego podwykonawcy - jesli jestes osoba fachowa, pracowita i potrafiaca pracowac w zespole kilkuosobowym posrod specjalistow z roznych zawodow oferujemy mozliwosc stalej wspolpracy.