Monter wentylacji

Klient portalu Praca.pl
Niemcy
70,00 - 85,00 zł brutto/godz.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
pomoc w relokacji
rekrutacja online
8 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9311285, z dnia 2024-10-21

Firma zajmuje się realizowaniem projektów na obiektach przemysłowych w Niemczech, Holandii i Danii.

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • Montaż wentylacji w budynkach komercyjnych.
  • Montaż izolacja kanałów wentylacyjnych.
  • Wykonywanie pomocniczych robót budowlanych związanych z wykonywaną pracą.
  • Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w montowaniu wentylacji.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Gotowość do pracy za granicą.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.
  • Wsparcie koordynatorów oraz pracowników administracyjnych przez cały okres zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez pracodawcę.
  • Bezpłatny transport do pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.