Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Francja Regipsiarz Francja
Monter Płyt KG / Plakista / Regipsiarz

Work Express Sp. z o.o.
Francja, Aubenas
praca stacjonarna
2865 dni temu

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH REGIPSIARZY
Całkowita kwota wynagrodzenia ok 1960 euro netto miesięcznie
Miejsce pracy: Francja, departament Ardèche

Miejsce pracy: Aubenas
OPIS STANOWISKA
  • Montaż ścianek w systemach francuskich : doublage i plaster miodu
  • Montaż sufitów podwieszanych typu Armstrong
  • Szpachlowanie i szlifowanie
WYMAGANIA:

Masz udokumentowane zagraniczne doświadczenie jako Regipsiarz?
Świetnie odczytujesz rysunek techniczny?
Posiadasz własne narzędzia i możesz zabrać je ze sobą na projekt?

Jeśli odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych- Jesteś nam potrzebny!

BĘDZIE ŚWIETNIE JEŚLI:

  • Znasz komunikatywnie język francuski
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
  • Zakwaterowanie GRATIS
  • Możliwość wypracowania NADGODZIN
  • Dodatek żywieniowy
  • Premię narzędziową
  • Samochód służbowy do Twojej dyspozycji
  • Polską umowę o pracę na pełen etat
  • Odprowadzanie składek ZUS OD 4055 PN brutto
  • Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych ( jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt )
  • Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas
  • Opiekę koordynatora w miejscu oddelegowania
  • Opiekę Rzecznika Pracownika
  • Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 1 960 euro netto miesięcznie
  • Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV!

Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz
Twoje CV powinno zawierać następującą klauzulę: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach.
Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.

POLECAJ I ZARABIAJ
Twoi znajomi też szukają pracy? Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 200 lub 300 PLN.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.