Zobacz więcej ofert pracy

Monter orurowania

COVEBO WORK OFFICE
Holandia, Nijkerk
praca stacjonarna
4152 dni temu

Ogłoszenie numer: 268394, z dnia 2013-04-03

Covebo w Polsce powstało i rozpoczęło swoją działalność w 2004 roku jako agencja pracy 3G Dobra Organizacja Sp. z o.o., specjalizująca się w rekrutacji i pośrednictwie pracy do pracodawcy zagranicznego – holenderskiej agencji pracy tymczasowej Covebo.

Dla naszego klienta w Holandii, agencja pracy tymczasowej poszukuje doświadczonych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia, Nijkerk

Nr Ref.: rac 4

Opis stanowiska

  • praca przy renowacji/instalacji rurociągów na stacjach Shell.

Wymagania

  • doświadczenie w tego rodzaju pracy,
  • dobra znajomość języka obcego (zostanie poddany weryfikacji),
  • certyfikat VCA,
  • certyfikat montera połączeń kołnierzowych,
  • certyfikat Handling Loads (veilig verplaatsen van lasten),
  • własny środek transportu.

Oferujemy

  • wynagrodzenie około 1750 euro netto/miesiąc,
  • ubezpieczenie,
  • zakwaterowanie,
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • pracę w przyjaznym środowisku.

Wynagrodzenie

Od 8000 do 10000 PLN