Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Monter Okien Aluminiowych

Prowork
Wielka Brytania, Glagow, Szkocja
praca stacjonarna
6812 dni temu

Ogłoszenie numer: 14093, z dnia 2005-11-21

Prowork

Jesteśmy firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu wszystkich dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Glagow, Szkocja

Opis stanowiska

Pracodawca: Duża międzynarodowa firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji okien i fasad aluminiowych. Miejsce pracy: Glasgow, Szkocja

Wymagania

Wymagania: Znajomość branży okien aluminium. Doświadczenie w montażu stolarki aluminiowej. komunikatywny angielski.

Oferujemy

Okres zatrudnienia: stały kontrakt stycznia 2006 Wynagrodzenie: 7 funtów/godz brutto, min 40 godz tygodniowo. Możliwość pracy w nadgodzinach (stawka +25/50% stawki podstawowej) Zamieszkanie – pracodawca pomaga w znalezieniu odpowiedniego zamieszkania w pobliżu miejsca pracy. Koszt 50 funtów/tydzień