Zobacz więcej ofert pracy

Monter Matryc

JOB BALANCE
Belgia, Bruksela
praca stacjonarna
4505 dni temu

Ogłoszenie numer: 191550, z dnia 2012-03-16

JOB BALANCE

Dla klienta z okolic Brukseli pilnie poszukujemy 2 monterów matryc. Firma specjalizuje się w montażu bardzo skomplikowanych matryc (dwuskładnikowe matryce, piętrowe matryce, suwane matryce) do masowej produkcji syntetycznych elementów dla większych zakładów.

Miejsce pracy: Belgia, Bruksela

Opis stanowiska

  • Czytanie skomplikowanych rysunków technicznych (3D i 2D)
  • Grawerowanie części
  • Montaż wszystkich części za pomocą śrób i wkrętów, np. Hotrunnersystems, thermoswitches, kabli elektrycznych, czujników
  • Praca z konwencjonalnymi narzędziami i urządzeniami, jak: wiertła, piły, szlifierki
  • Naprawa używanych matryc
  • Wykonywanie testów na składanych matrycach

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Doskonała organizacja pracy
  • Dokładność i precyzja
  • Mile widziana umiejętność spawania (TIG) I lutowania na miękko

Oferujemy

Umowa:

  • praca na dłuższy czas na podstawie miesięcznych umów

Stawka:

  • 14.00 € brutto / godzina (Po pozytywnej ocenie jest szansa na podwyżkę!)

Bonusy:

  • bony żywnościowe od 5.58 € / przepracowany dzień,
  • 13-sta pensja,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • belgijski zasiłek rodzinny, “kilometrówka” - zwrot kosztów podróży,
  • w ciągu roku do płatnego urlopu 12 dodatkowych dni,
  • ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,
  • zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii (do 125 € przy 3-ciej wypłacie)!

Job Balance zapewnia dobre zakwaterowanie (65 € / tydzień) i zadba o całą administrację! Pracownicy są zatrudnieni według belgijskich zasad prawnych!