Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Finlandia
Monter Konstrukcji Stalowych

PCH Workforce
Finlandia
praca stacjonarna
6222 dni temu

Ogłoszenie numer: 31077, z dnia 2007-07-05

PEOPLE CONNECT POLAND Jesteśmy międzynarodową Agencją Pośrednictwa Zawodowego. Reprezentujemy pracodawców Holenderskich , Szwedzkich, Belgijskich

Miejsce pracy: Finlandia

Opis stanowiska

Prace związane z montowaniem dużych powierzchniowo hal cieplarnianych i magazynowych. Stalowe konstrukcje skręcane.

Wymagania

1. Doświadczenie w pracach metalowo konstrukcyjno-budowlanych 2. Bardzo dobry stan zdrowia, silni meżczyźni 3. Badanie uprawniające do pracy na wysokościach 4. Podstawowa znajomość j. angielskiego mile widziana (warunek niekonieczny)

Oferujemy

1. Przeloty samolotowe zapewnione i oplacone przez firmę. 2. Zakwaterowanie zapewnione i oplacone przez firme na miejscu pracy 3. Wyzywienie we wlasnym zakresie (kuchnia do dyspozycji) 4. praca po 9-10 godz./ dziennie 5. praca polega na budowaniu skręcanych konstrukcji stalowych. Stawianie metalowych konstrukcji szkieletowych pod duże powierzchniowo hale cieplarniane oraz magazynowe. Konstrukcje są skręcane i nie wymagają spawania. 6. warunki zarówno pracy jak i zakwaterowania bardzo dobre 7. Żadnych oplat ze strony pracowników 8. Wynagrodzenie na poziomie 7 euro/ godz. NETTO (stawka netto, "na rękę" za godzine pracy) 9. Ze względu na zapotrzebowanie firmy mozliwość wyjazdu calych, zgranych zespolów.