Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia
Monter Kadłubów Okrętowych

PCH Workforce sp. z o.o.
Holandia
praca stacjonarna
6063 dni temu

Ogłoszenie numer: 37522, z dnia 2007-12-11

PCH Workforce, jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą przedstawicielstwo w Holandii. Aktualnie dla naszego kontrahenta - lidera w przemyśle stoczniowym, poszukujemy:

Miejsce pracy: Holandia

Nr Ref.: MKO / Hol

Opis stanowiska

Praca w branży stoczniowej przy montażu kadłubów okrętowych (aluminium). - praca w grupie - montaż, cięcie, budowa i kompleksowe łączenie podzespołów do momentu wytworzenia produktu finalnego

Wymagania

- czytanie rysunku technicznego - dokładność i pracyzja w wykonywaniu czynności montażowych - umiejętności frezowania, cięcia stali - doświadczenie w branży (udokumentowane) - wykształcenie z zakresu ślusarstwa i/lub budowy okrętów - znajomość języka ang./niem. w stopniu zapewniającym poprawną komunikację

Oferujemy

- legalną pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami - 3 miesięczny kontrakt z możliwością przedłużenia - wynagrodzenie wypłacane tygodniowo - zwrot kosztów transportu - pomoc w załatwieniu formalności rejestracyjnych w Holandii - organizację transportu do i z pracy lub ryczałt za używanie własnego środka lokomocji