Zobacz więcej ofert pracy

Monter Izolacji

COVEBO WORK OFFICE
Holandia, Nijkerk
praca stacjonarna
4133 dni temu

Ogłoszenie numer: 271493, z dnia 2013-04-22

Covebo w Polsce powstało i rozpoczęło swoją działalność w 2004 roku jako agencja pracy 3G Dobra Organizacja Sp. z o.o., specjalizująca się w rekrutacji i pośrednictwie pracy do pracodawcy zagranicznego – holenderskiej agencji pracy tymczasowej Covebo.

Miejsce pracy: Holandia, Nijkerk

Nr Ref.: monter

Opis stanowiska

  • izolacja kanałów, zbiorniki itp. kotłów przy użyciu materiałów izolacyjnych, montażu blach izolacyjnych,
  • praca na podstawie prostego rysunku technicznego,
  • rozbiórka starego materiału, montaż materiału izolacyjnego na powierzchni docelowej,
  • zakończenie procesu izolacyjnego, przykrycie folią aluminiową, montaż prace izolacyjne z blachowkrętów, śruby, itp.,
  • przygotowanie izolacji w odpowiednich wymiarach, pomiar, przygotowanie warstw izolacyjnych.

Wymagania

  • doświadczenie w przygotowywaniu i montażu izolacji,
  • dobra znajomość języka obcego (niemiecki/angielski/holenderski),
  • prawo jazdy, mile widziany własny środek transportu,
  • chęć i zapał do pracy,
  • chęć do podjęcia pracy na około 3-4 miesiące.

Oferujemy

  • wynagrodzenie w wysokości 1700 euro netto/miesiąc,
  • ubezpieczenie,
  • zakwaterowanie,
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • możliwość szybkiego podjęcia pracy.