Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Norwegia Monter Norwegia
Monter izolacji przemysłowych

ISDM Solutions Sp. z o.o.
Norwegia
pracownik fizyczny
umowa o pracę
praca stacjonarna
1035 dni temu

Ogłoszenie numer: 5506850, z dnia 2021-09-15

Chętnie zatrudnimy fachowców w zawodzie

Miejsce pracy: Norwegia

Opis stanowiska

  • Montaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych / ONSHORE

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy co najmniej 2 lata – wymóg konieczny
  • Uprawnienia, certyfikaty/szkolenia z zakresu montażu izolacji: NORSOK M-004 i/lub SITE TEST TR 1660
  • Język angielski w stopniu B1 i wyżej

Oferujemy

  • Możliwość pracy oraz rozwoju osobistego - umowa na warunkach norweskich
  • Rotacje: 14-21 (2 tyg. pracy, 3 tygodnie w domu), 161 godzin w rotacji.
  • Wynagrodzenie: podstawa NOK180 + plus dodatki (razem około NOK230)