Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Belgia Monter Belgia
Monter Balustrad Aluminiowych

JOB TALENT
Belgia
praca stacjonarna
1747 dni temu

Nasz klient specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu balustrad, ścianek działowych i pokryw ściennych. Euro Talents poszukuje doświadczonych monterow balustrad aluminiowych.

Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków:

  • Rozładowanie furgonetkę
  • Sortowanie materiałów
  • Czytanie planów technicznych
  • Montowanie balustrad aluminiowych w zespole 2-3 osób, głównie w budynkach mieszkalnych
  • Montaż na wysokości
  • Odpowiedzialnosc za porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • Komunikatywny angielski
  • Jesteś niezależny, proaktywny i wykazujesz inicjatywę
  • Jesteś elastyczny jeśli chodzi o godziny
  • Prawo jazdy B
  • Gotowość do ciężkiej pracy fizycznej na wysokości

Warunki finansowe:

  • Stabilna praca na podstawie belgijskiej umowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bonusy : 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Dobre zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
  • Stała opieka polskojęzycznych koordynatorów