Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Belgia Monter Belgia
Monter Balustrad Aluminiowych

JOB TALENT
Belgia
praca stacjonarna
1813 dni temu

Firma poszukuje doświadczonych monterów do balustrad aluminiowych i stalowych Nasz klient jest firmą, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i montażu balustrad, ścianek działowych i pokryw ściennych. Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy poszukujemy:

Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków:

  • Montowanie balustrad aluminiowych w zespole 2-3 osób, głównie w budynkach mieszkalnych
  • Montaż na wysokości
  • Rozładunek furgonetki
  • Sortowanie materiałów
  • Czytanie planów technicznych
  • Odpowiedzialność za porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • Komunikatywny angielski
  • Niezależność i wykazywanie inicjatywy
  • Dyspozycyjność w kwestii godzin pracy
  • Prawo jazdy B
  • Gotowość do ciężkiej pracy fizycznej na wysokości

Warunki finansowe:

  • Stabilna praca na podstawie belgijskiej umowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bonusy : 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Dobre zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
  • Stała opieka polskojęzycznych koordynatorów