Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Młodszy Inżynier XML i HTML

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5745 dni temu

Ogłoszenie numer: 51984, z dnia 2008-10-30

Firma Lionbridge www.lionbridge.com jest jednym z największych na świecie dostawców usług językowych, usług związanych z treścią oraz usług outsourcingu. Oferuje nowoczesne rozwiązania z zakresu testowania, oprogramowania, tłumaczeń, lokalizacji. Dostosowuje produkty do wymagań i potrzeb danego rynku pod względem językowym, prawnym, kulturowym i cywilizacyjnym.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3695-08

Opis stanowiska

- analiza techniczna produktu pod kątem lokalizacji- wsparcie techniczne dla specjalistycznych narzędzi używanych przy lokalizacji- tworzenie makr i skryptów do testowania- poprawianie błędów w plikach źródłowych- raportowanie wykonanej pracy

Wymagania

- dobra znajomość XML-a oraz HTML-a- dobra znajomość języka angielskiego - przynajmniej podstawowa znajomość innych języków programowania- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów- spostrzegawczość, komunikatywność, zdolność podejmowania decyzji

Oferujemy

- udział w interesujących, międzynarodowych projektach- pracę w pełnym wymiarze godzin- doskonałą szansę na zdobycie nowych doświadczeń i rozwoju w wiodącej firmie z branży lokalizacji