Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Mistrz Lakierni

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6619 dni temu

Ogłoszenie numer: 20784, z dnia 2006-06-12

Jesteśmy firmą konsultingową Consultjob, działającą w obszarze doradztwa personalnego. Na zlecenie Naszego Klienta, niemieckiej firmy z branży motoryzacyjnej (produkcja nadbudów do samochodów) poszukujemy do oddziału w Polsce kandydatów na stanowisko Mistrza Lakierowni.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1875-06

Opis stanowiska

- tworzenie dokumentacji procesów technologicznych - podział oraz przydział obowiązków pracy dla poszczególnych pracowników - prowadzenie statystyk dotyczących zużycia materiałów oraz częstotliwości występowania błędów - podejmowanie decyzji przy wyborze lakierów raz innych materiałów - usprawnianie procesów produkcji - optymalizacja miejsc pracy

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne lub średnie, mile widziane ze specjalnością w lakiernictwie - doświadczenie w lakierowaniu elementów z laminatu szklanego - przynajmniej 5 letnie doświadczenie zawodowe, chętnie na stanowisku kierowniczym- zdolności przywódcze - innowacyjność w działaniu w celu wyposażenia działu lakierowni w najnowsze standardy jakościowe - dobra znajomość jęz. niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- stabilność i długoterminowość zatrudniania przy zagwarantowanej możliwości rozwoju- szkolenia zawodowe oraz menadżerskie- atrakcyjne zarobki