Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Menedżer Projektów Inwestycyjnych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6646 dni temu

Ogłoszenie numer: 20112, z dnia 2006-05-16

Klient BDI, firma zajmująca się działalnością developerską. W związku z planowanymi inwestycjami budowlanymi poszukujemy Menedżera Projektów Inwestycyjnych.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1841-06

Opis stanowiska

- nadzór nad pracami projektowymi- negocjowanie i sporządzanie umów związanych z inwestycjami- zarządzanie realizacją inwestycji- współpraca z instytucjami i urzędami związanymi z realizacją inwestycji

Wymagania

- wykształcenie wyższe, techniczne- uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robót budowlanych- doświadczenie w prowadzeniu negocjacji, zlecaniu i nadzorowaniu- doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji, kosztorysów, budżetu inwestycji i innej dokumentacji związanej z inwestycjami- doświadczenie zawodowe związane z pracą w firmie budowlanej lub developerskiej- doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi, zarządzaniem pracą zespołów roboczych- doświadczenie we współpracy z klientami (też instytucjonalnymi)- doświadczenie we współpracy z administracją samorządową oraz państwową- pożądane ukończone kursy doskonalące umiejętności interpersonalne i zawodowe- chęć pracy w terenie; posiadanie prawa jazdy- umiejętność obsługi komputera (Internet, znajomość komputerowych edytorów graficznych CAD)

Oferujemy

- umowę o pracę na pełny etat- możliwość realizacji ambitnych projektów- bardzo dobre warunki pracy- możliwości rozwoju zawodowego w strukturze firmy