Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dania
Menedżer od Projektów

Munk, Andersen & Feilberg
Dania
praca stacjonarna
6551 dni temu

Ogłoszenie numer: 21605, z dnia 2006-08-09

DS SM a/s – duńska firma produkująca elementy stalowych i betonowych konstrukcji budowlanych dla międzynarodowych firm dziedziny budownictwa i energetyki poszukuje menedżera od projektów dla zatrudnienia w Danii, z możliwością za 1,5-2 lata zostać kierownikiem projektów w Polsce.

Miejsce pracy: Dania

Opis stanowiska

Stanowisko przewiduje zatrudnienie w Danii w ciągu 1,5-2 lat, po czym w przypadku pozytywnego wyniku współpracy pracownik zostanie kierownikiem projektów w Polsce. Podstawowe obowiązki: - poszukiwanie podwykonawców w Polsce i innych krajach UE w zakresie produkcji konstrukcji stalowych - nadzorowanie realizacji istniejących projektów - po 1 roku pracy w Danii – samodzielne kierowanie projektami - ulokowanie zamówień u podwykonawców i poszukiwanie nowych podwykonawców

Wymagania

Wiek: 30 – 40 lat Wykształcenie: wyższe techniczne (inżynier mechanik, budownictwo itd.) Doświadczenie zawodowe pracy w przedsiębiorstwie produkującym konstrukcje stalowe jest dodatkową zaletą. Znajomość języków: swobodne posługiwanie się językiem angielskim Cechy osobiste: otwartość na wszystko, co nowe, zainteresowanie ścisłą współpracą z kierownikami projektów i działem kontaktów gospodarczych z zagranicą Inne wymagania: prawo jazdy

Oferujemy

Firma proponuje: warunki pracy i wynagrodzenie wg duńskich standardów