Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Menedżer Eksportu (nr Ref.Me/praca/071205)

Fabryka Okien DAKO Sp. z o.o.
Polska, Jeden Z Wymienionych Rynków Zagranicznych
praca stacjonarna
6795 dni temu

Ogłoszenie numer: 14357, z dnia 2005-12-08

DAKO to renomowana firma produkcyjna branży budowlanej o ugruntowanej i stabilnej finansowo pozycji na rynku. Prężnie działająca Firma zdobywa coraz to nowe obszary rynku krajowego i zagranicznego. Dzięki efektywnej polityce sprzedaży od 11 lat DAKO odnosi sukcesy na rynku stolarki otworowej. Dziś oferta Firmy obejmuje: okna i drzwi PCV i ALUMNIUM, bramy garażowe, rolety zewnętrzne, roletki tekstylne, drzwi p-pożarowe, oraz konstrukcje aluminiowe - w tym: fasady, ogrody zimowe, witryny sklepowe, ścianki działowe, boksy kasowe, wiatrołapy, pasaże, świetliki, zadaszenia.

Miejsce pracy: Polska, Jeden Z Wymienionych Rynków Zagranicznych

Opis stanowiska

ISTOTA STANOWISKA Stanowisko samodzielne, podległe bezpośrednio Dyrektorowi Eksportu. Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za współtworzenie i realizację strategii rozwoju jednego z wymienionych rynków europejskich: Czechy, Niemcy, Belgia, Francja, Szwajcaria, Wielka Brytania, Irlandia, Szwecja, Norwegia, Dania. ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI Podejmowanie działań w zakresie maksymalizacji sprzedaży produktów Firmy na rynku. Monitorowanie i analiza rynku produktów, zachowań klientów i działania konkurencji. Zapewnienie efektywnego wprowadzania na rynek zagraniczny pełnej oferty produktów Firmy.

Wymagania

OCZEKIWANIA PRACODAWCY Wykształcenie wyższe. Biegła znajomość jednego z języków obcych: niemiecki, angielski, francuski, czeski. Duża umiejętność prowadzenia negocjacji. Wysoka komunikatywność. Inicjatywa i przedsiębiorczość. Bardzo dobra organizacja pracy. Konsekwencja w dążeniu do realizacji celów. Dyspozycyjność, przygotowanie do odbywania częstych podróży służbowych. Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

OFERTA PRACODAWCY Atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznie rowijającej się Firmie. Możliwość rozwoju i samorealizacji. Ciekawa praca w młodym zespole. Pakiet szkoleń. Samochód służbowy. Telefon komórkowy.