Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Menedżer Działu Należności I Windykacji

Work Express Sp.zo.o.
Polska
praca stacjonarna
6719 dni temu

Ogłoszenie numer: 19742, z dnia 2006-04-27

Agencja Pośrednictwa Pracy

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 5224/P/KA

Opis stanowiska

- zarządzanie działem należności, - zarządzanie działem windykacji, - zarządzanie płynnością finansową, - kontakt z instytucjami zewnętrznymi (banki, ubezpieczyciele).

Wymagania

- wykształcenie wyższe ekonomiczne: finanse i rachunkowość, - 3 lata doświadczenia w dziale finansowym jako analityk, - umiejętność obsługi komputera, zwłaszcza Excel i Access, - znajomość programu BPSC Impuls mile widziana, - prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Praca daje szerokie możliwości rozwoju osobistego i uczestniczenia w rozwoju dużej firmy produkcyjnej.