Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Menedżer ds. Inwestycji

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6040 dni temu

Ogłoszenie numer: 39389, z dnia 2008-01-10

Wavin Metalplast-Buk Sp. z o.o. www.wavin.pl , członek międzynarodowego koncernu Wavin, jest wiodącym producentem systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych w Polsce. Wavin, w skład którego wchodzi Wavin Metalplast-Buk, posiada swoje oddziały 27 krajach Europy i zatrudnia około 6.700 osób.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3036-08

Opis stanowiska

- bieżąca obsługa inwestycji w ramach pozyskanych kontraktów- nawiązywanie i prowadzenie współpracy z klientami odpowiedzialnymi za procesy inwestycyjne - szkolenia dla inwestorów, wykonawców i projektantów- przygotowywanie umów oraz ofert związanych z inwestycjami- monitorowanie rynku inwestycyjnego

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe, profil sanitarny będzie dodatkowym atutem- zaangażowanie, samodzielność i motywacja do osiągania sukcesu- zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą- umiejętności nawiązywania i budowania relacji z klientami - doświadczenie w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych mile widziane - znajomość programów środowiska Microsoft Office- prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu auta - telefon stacjonarny w miejscu zamieszkania - znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie- pakiet dodatkowych świadczeń socjalnych- pracę w młodym, zgranym zespole- cykliczne szkolenia- stanowisko pracy wyposażone w samochód służbowy, komputer przenośny, telefon komórkowy