Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Menager- Oferta Współpracy

Mobile Phone Sp. Z o.o.
Polska, Cała Polska
praca stacjonarna
6829 dni temu

Ogłoszenie numer: 17113, z dnia 2006-01-06

Autoryzowany Przedstawiciel Sieci Era Mobile Phone wziązku z dynamiczmym rozwojem poszukuje osób do prowadzenia Biur Regionalnych na terenie całego kraju

Miejsce pracy: Polska, Cała Polska

Opis stanowiska

Autoryzowany Przedstawiciel Sieci Era Mobile Phone CO CHCEMY? wziązku z dynamiczmym rozwojem poszukujemy osób do prowadzenia Biur Regionalnych na terenie całego kraju

Wymagania

KOGO SZUKAMY? -Osoby chętne do kierowania biurem regionalnym i współpracy gospodarczej na zasadach ajencyjnych -Mające chęć lub doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej -Samodzielne, odważne i w pełni dyspozycyjne

Oferujemy

Jeżeli spełniasz te wymagania, chcesz rozwinąć swoją działalność SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI