Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Mechanik Samochodowy

KAG / FLEET TIP
Wielka Brytania, Bradford
praca stacjonarna
6020 dni temu

Ogłoszenie numer: 40414, z dnia 2008-02-20

KAG Ltd, firma zajmujaca sie naprawa samochodow powypadkowych. Strona internetowa firmy: www.kag.co.uk

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Bradford

Nr Ref.: MS2008

Opis stanowiska

Szukamy osoby z doswiadczeniem zawodowym do pracy w duzym i nowoczesnym centrum naprawy samochodow powypadkowych.

Wymagania

- doswiadczenie w naprawie przynajmniej jednej z wymienionych marek: BMW, Mercedes, Seat, VW, Fiat, Ford, GM lub innej - doswiadczenie w uzywaniu sprzetu diagnostycznego - doswiadczenie w korzystaniu z komputerowego systemy do osiowania - znajomosc silnikow DIESEL - "czyste" prawo jazdy

Oferujemy

Wysokosc wynagrodzenia bedzie zalezala od doswiadczenia