Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Szwecja
Mechanik autobusów

Solaris Bus Sweden
Szwecja, Stockholm
praca stacjonarna
5260 dni temu

Ogłoszenie numer: 97954, z dnia 2010-05-05

Solaris Bus Sweden jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Solaris Bus & Coach S.A.

Miejsce pracy: Szwecja, Stockholm

Opis stanowiska

Autoryzowany serwis marki Solaris w Szwecji (Solaris Bus Sweden) z siedzibą w Sztokholmie, poszukuje mechanika autobusów do pracy w autoryzowanym serwisie Solaris Bus Sweden w Sztokholmie oraz Goeteborgu.

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w zawodzie mechanik autobusowy
  • znajomość języka angielskiego (bądź szwedzkiego) na poziomie umożliwiającym porozumienie się z klientem w Szwecji

Oferujemy

  • atrakcyjne zarobki
  • znalezienie mieszkania w pobliżu miejsca pracy (Sztokholm/ Goeteborg)
  • pracę w firmie z perspektywami
  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki szkoleniom
  • pracę przy nowych autobusach