Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Mechanical Engineer

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5748 dni temu

Ogłoszenie numer: 52090, z dnia 2008-10-27

NAVIC Engineering Polska www.navic.pl jest firmą oferującą kompleksowe usługi w zakresie projektów inżynieryjnych. Wywodzi się od norweskiej firmy NAVIC Engineering AS, należącej do NAVIC Group, która łączy w sobie know-how i solidną sprawdzoną praktykę inżynierską. Doświadczeni inżynierowie z branż mechanicznej, budowlanej, chemii procesowej, automatyzacji, informatyzacji, specjaliści ds. zakupów i zarządzania projektem są do dyspozycji naszych klientów. NAVIC - WSZYSTKO ZALEŻY OD ZESPOŁU!

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3696-08

Opis stanowiska

- przygotowanie i kontrola dokumentacji technicznej- prowadzenie prac projektowych- kontrola zgodności konstrukcji z normami- współpraca z klientami zagranicznymi (głównie Norwegia), współpraca z podwykonawcami

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - znajomość projektowania 3D konstrukcji mechanicznych- minimum 5 lat doświadczenia- znajomość zagadnień z dziedziny wytrzymałości materiałów- umiejętność pracy w zespole- znajomość języka angielskiego - znajomość zasad projektowania rurociągów oraz konstrukcji przeznaczonych do pracy off-shore lub w przemyśle metalurgicznym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- atrakcyjne warunki zatrudnienia- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie- udział w ciekawych projektach- możliwość pracy w międzynarodowym środowisku- dostęp do innowacyjnych technologii- możliwość podnoszenia kwalifikacji