Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Mechanical Engineer

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5952 dni temu

Ogłoszenie numer: 43044, z dnia 2008-04-07

Naszym Klientem jest firma zajmująca się rozwojem, projektowaniem, produkcją oraz instalacją elementów mechanicznych w częściach do akceleratorów mających różne zastosowanie końcowe m.i. w walce z rakiem.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2822-07

Opis stanowiska

- obliczenia i projektowanie części pedałów gazu- konstruowanie elektromagnesów- konstruowanie zaawansowanych systemów próżniowych ze stali nierdzewnej- konstruowanie elementów mechanicznych- konstruowanie systemów chłodzących /systemów sprężonego powietrza- opracowywanie norm oraz instrukcji produkcji - opracowywanie norm oraz instrukcji zaprojektowanych elementów- odpowiedzialność za projekt od etapu początkowego po fazę produkcji- realizacja projektów od strony harmonogramu jak i dotrzymywania budżetu- udział w projektach jak i zarządzanie nimi

Wymagania

- wykształcenie wyższe mechaniczne- dobra znajomość języka angielskiego- gotowość do zamieszkania na terenie Danii- doświadczenia w projektowaniu lub konstruowaniu części mechanicznych - znajomość programów 3D typu CAD - dobra znajomość pakietu MS Office- mile widziane doświadczenia w zakresie Autodesk Inventor - umiejętność pracy w grupie - umiejętność dzielenia się wiedzą oraz posiadanymi umiejętnościami- chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji i umiejętności w zakresie zarówno konstruowania elementów mechanicznych jak zarządzania projektami

Oferujemy

- rozwój indywidualnej ścieżki kariery