Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Material Specialist

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6077 dni temu

Ogłoszenie numer: 37809, z dnia 2007-12-04

Kimball Electronics Group jest częścią korporacji Kimball International, Inc. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości usługi produkcyjne w zakresie montażu urządzeń elektronicznych w kilku fabrykach na terenie całego świata. Do struktur Global Technical Services w Poznaniu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2913-07

Opis stanowiska

- przygotowanie i wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców w celu przygotowania ofert cenowych dla Klientów firmy- ustalanie i negocjowanie cen dla poszczególnych grup materiałów- współpraca z dostawcami komponentów w celu uzgodnienia ich możliwości z wymaganiami Klientów i oczekiwaniami Kimball Electronics Group- poszukiwanie alternatywnych dostawców- analiza danych i raportowanie w zakresie materiałów do Sourcing Managerów

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne)- praktyczna wiedza z zakresu komponentów mechanicznych i elektronicznych- biegła znajomość języka angielskiego - biegła znajomość środowiska MS Office (w szczególności Excel, Access); znajomość systemu SAP - doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku - znajomość procesu przygotowania ofert w firmie produkcyjnej- umiejętność rozwiązywania problemów, zdolności analitycznych- wysokie zdolności interpersonalnych- otwartość na zmiany, samodzielność- bardzo dobra organizacja pracy, również pod presją czasu

Oferujemy

- pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie- dobrą atmosferę pracy w młodym, prężnym zespole- dostęp do nowoczesnych technologii - szeroki pakiet szkoleń- możliwości współpracy i rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku