Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Masarz / Rzeźnik wieprzowy

DKM Labour
Wielka Brytania, Tauton
praca stacjonarna
5377 dni temu

Ogłoszenie numer: 81296, z dnia 2009-11-24

DKM Labour

DKM Labour powstalo 2000 roku w wyniku wzrostu zapotrzebowania na pracownikow ze Europy wschodniej. DKM posiada ugruntowaną pozycję na brytyjskim rynku zatrudnienia i jest liderem wsrod agencji pośrednictwa pracy. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz profesjonalnej postawie zdobyliśmy zaufanie brytyjskich klientow jak rozwniez setek Polaków, którzy dzięki nam otrzymali dobrze płatną pracę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z branżą rekrutacyjną wiemy dokładnie jakie są oczekiwania naszych klientow jak i kandydatow.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Tauton

Opis stanowiska

Naszym klientem jest jedna z największych w Wielkiej Brytanii firma zajmująca się przetwórstwem mięsa. Fabryka posiada bardzo zmodernizowaną halę produkcyjną. Pracodawca oferuje bardzo dobre warunki pracy i jest otwarty na pracowników z Polski. Rzeźnik Wykrawacz w Somerset wykrawacz mięsa wieprzowego (lopatka 100%)

Wymagania

  • doświadczenie w obróbce mięsa wieprzowego;
  • mile widzane doświadczenie w pracy na taśmie produkcyjnej lub za granicą;
  • umiejętność rozbioru łopatki.
  • Oferujemy

  • 6 miesięczny kontrakt;
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem (home office, konto bankowe, zakwaterowanie);
  • wynagrodzenie – 8,00 GBP;
  • nadgodziny płatne 12.00 GBP, ewentualne niedziele płatne podwójnie;
  • tanie zakwaterowanie;
  • 28 dni płatnego urlopu rocznie;
  • minimum 40 godzin tygodniowo;
  • odbiór pracownika z lotniska lub dworca zapewniony; przyjazd do Bristolu (7-8 listopada)
  • opiekę polskich konsultantów.
  • ZWROT KOSZTÓW PODRÓŻY PO 8 PRZEPRACOWANCYH TYGODNIACH LUB BONUS W WYSOKOŚCI 80 GBP, NA KONIEC KONTRAKTU BONUS 80 GBP