Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Marine Service Engineer

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6035 dni temu

Ogłoszenie numer: 38803, z dnia 2008-01-15

Klient Banku Danych o Inżynierach. Firma międzynarodowa, producent bojlerów morskich oraz urządzeń z zakresu wyposażenia maszynowni.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2805-07

Opis stanowiska

- zamawianie oraz serwisowanie bojlerów, palników oraz systemów sterowania- prowadzenie szkoleń załogi z zakresu serwisowanych urządzeń- nadzorowanie obsługi urządzeń mechanicznych znajdujących się na statku- zarządzanie grupą serwisantów okrętowych- realizowanie projektów wdrożeniowych

Wymagania

- doświadczenie w obsłudze maszynowni na statkach - udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - dobra znajomość języka angielskiego- gotowość do podjęcia pracy w różnych częściach świata- znajomość technologii związanych z urządzeniami morskimi: silnikami, bojlerami, sterownicami elektrotechnicznymi, systemami elektrycznymi- doświadczenie w zarządzaniu pracownikami (spawacze, elektrycy)- posiadanie praktycznych umiejętności z zakresu spawalnictwa oraz wiertnictwa - gotowość do podejmowania prac dodatkowych oraz pracy w nadgodzinach (dodatkowo płatnych)- umiejętność współpracy w grupie, nastawienie na cele- łatwość w podejmowaniu decyzji

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie - możliwość awansu w ramach ścieżki kariery