Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Manager Wsparcia Technicznego

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6168 dni temu

Ogłoszenie numer: 34073, z dnia 2007-09-05

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z 35-letnim doświadczeniem na rynku systemów i rozwiązań izolacji budowlanej - w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy w okolicach Rawy Mazowieckiej (do nowo otwieranej fabryki) na stanowisko: Manager wsparcia technicznego. www.grafton.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2758-07

Opis stanowiska

- osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie techniczne przy otwieraniu fabryki oraz za późniejszą kontrolę jej działania

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe (Inżynieria Lądowa lub Konstrukcje Budowlane)- kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- doświadczenie w pracy na budowie (project management)- mile widziana dobra znajomość materiałów oraz rozwiązań izolacyjnych i budowlanych- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- pracę w międzynarodowej firmie- dalsze możliwości rozwoju- atrakcyjne warunki pracy