Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Manager Serwisu

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5784 dni temu

Ogłoszenie numer: 50626, z dnia 2008-09-22

Nasz Klient jest jedną z czołowych firm zajmujących się kompletowaniem, sprzedażą oraz serwisem silników wysokoprężnych, benzynowych, prądnic, zespołów prądotwórczych i pompowych oraz bloków energetycznych w układzie skojarzonym. Ich bogata oferta i doświadczony serwis sprzyjają szybkiemu rozwojowi firmy.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3630-08

Opis stanowiska

- współpraca i koordynowanie działań z partnerami serwisowymi- organizacja zleconych napraw- weryfikacja i rozwój sieci partnerów serwisowych- sprzedaż usług serwisowych- doskonalenie pracy serwisu

Wymagania

- wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu techniki silnikowej- doświadczenie w branży- doświadczenie w serwisie maszyn, sprzedaży usług serwisowych oraz w zarządzaniu ludźmi- znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego umożliwiająca swobodne kontakty handlowe oraz udział w szkoleniach obcojęzycznych- wysokie zdolności techniczne, organizacyjne i handlowe- samodzielność

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie- samochód służbowy- komputer, telefon- wczasy w ośrodku firmowym (Wyspa Wolin)- interesująca, stabilna pracy w środowisku profesjonalistów