Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Manager Restauracji/hotelu

Prowork
Wielka Brytania, Aberdyfi (walia)
praca stacjonarna
6973 dni temu

Ogłoszenie numer: 12354, z dnia 2005-06-13

Prowork

Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Aberdyfi (walia)

Opis stanowiska

Praca w hotelu w miasteczku Aberdyfi na zachodnim wybrzeżu Walii. Obowiązki: prowadzenie baru, zajmowanie się rezerwacjami hotelowymi i gośćmi, prowadzenie spraw finansowych, grafików pracy, zamówienia mi.in win, współpraca z właścicielami hotelu itp.

Wymagania

Doświadczenie na w.w stanowisku, bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Wynagrodzenie 16.000-17.000 funtów/rok brutto, darmowe zakwaterowanie(mieszkanie).