Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Manager Projektu Deweloperskiego

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5888 dni temu

Ogłoszenie numer: 46166, z dnia 2008-06-10

Międzynarodowa firma developerska obecna od 30 lat na budowlanych rynkach Anglii, Polski i Portugalii. Projekty realizowane przez firmę opiewają na ponad 4 mld euro w całej Europie. Ogłaszane stanowisko związane jest realizacją projektów w Polsce (Kraków). www.jobland.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3439-08

Opis stanowiska

- odpowiedzialność za kompleksowe zarządzanie projektami budowlanymi (nieruchomości komercyjne oraz nieruchomości mieszkalne) i podleganie Development Managerowi- kompleksowa koordynacja i nadzór nad realizacją inwestycji - współpraca z klientem, projektantami oraz podwykonawcami - kontrola i raportowanie wykonania założeń projektowych - w miarę potrzeb, również wspieranie działu sprzedaży oraz kontakt bezpośrednio z najemcami

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego- minimum pięcioletnie doświadczenie na stanowisku managera projektu deweloperskiego- doświadczenie w pracy nad dużymi projektami budowy nieruchomości komercyjnych od fazy projektowania, przez wykonawstwo do sprzedaży i wynajmu- wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, inżynieria środowiskowa lub pokrewne)- umiejętność zarządzania projektem i nadzoru nad spełnianiem norm jakościowych - gotowość do pracy w jednej z wymienionych lokalizacji (Kraków, Poznań)

Oferujemy

- stałą pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie- atrakcyjne wynagrodzenie - doskonałe warunki pracy