Zobacz więcej ofert pracy

Malarz / Tapeciarz

ThoRo Sales-Solutions UG
Niemcy
praca stacjonarna
2824 dni temu

Firma ThoRo Sales-Solutions poszukuje kandydatów do pracy na terenie Niemiec na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy

Forma zatrudnienia: Pełny etat
Wymagane wykształcenie: zawodowe
Wymagane doświadczenie: 2-4 lat

Opis stanowiska:
  • wykonywanie prac malarskich,
  • drobne prace remontowe
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na komunikowanie się w miejscu   pracy,
  • dyspozycyjność,
  • dokładność,
  • prawo jazdy i prywatny samochód będą dodatkowymi atutami.
Oferujemy:
  • wysokie zarobki,
  • tygodniowe zaliczki,
  • płatny urlop,
  • organizacje zakwaterowania.