Najnowsze oferty pracy

  • Pomocnik Kowala / Okrawacz

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Montaż narzędzi na prasach okrojczych; Usuwanie wypływki z odlewu metalowego z wykorzystaniem pras mimośrodowych; Realizacja zadań zgodnie z planem produkcyjnym; Dbałość o realizację zadań o charakterze produkcyjnym związanych z obsługą maszyn i urządzeń;
Zobacz więcej ofert pracy

Laminator (jachty)

COVEBO WORK OFFICE
Holandia, Nijkerk
praca stacjonarna
4188 dni temu

Ogłoszenie numer: 273282, z dnia 2013-05-01

Covebo w Polsce powstało i rozpoczęło swoją działalność w 2004 roku jako agencja pracy 3G Dobra Organizacja Sp. z o.o., specjalizująca się w rekrutacji i pośrednictwie pracy do pracodawcy zagranicznego – holenderskiej agencji pracy tymczasowej Covebo.

Miejsce pracy: Holandia, Nijkerk

Nr Ref.: 1010

Opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonych laminatorów/formierzy nawierzchni poliestrowych na pokładach statków. Praca polega na tworzeniu kształtów poprzez pokrycie warstwą poliestru wcześniej przygotowanych form woskowo-żelowych.

Wymagania

  • doświadczenie w tego rodzaju pracy (min. 3 lata)
  • własny środek transportu
  • wysokie zdolności manualne
  • dobra znajomość j. obcego (angielski, niemiecki bądź holenderski) - jeden z wymienionych wystarczy (zostanie to poddane weryfikacji)

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ubezpieczenie
  • zakwaterowanie
  • opiekę polskiego koordynatora

Wynagrodzenie

Od 5000 do 12000 PLN