Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia Tapicer Samochodowy Holandia
Lakiernik samochodowy z j.niemieckim lub angielskim

KS PERSONAL SERVICE SAMSON KAMIL
Holandia, Malden
praca stacjonarna
3164 dni temu

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi europejskimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia / Malden

Nr Ref.: LAK/AT/KS

Zadania:
  • malowanie / lakierowanie samochodów lub części samochodowych
  • najczęściej praca w warsztatach małych lub średniej wielkości
Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie w zawodzie
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego -koniecznie
  • prawo jazdy kat. B i własne auto (zakwaterowanie zwykle max. 15 km od miejsca pracy)
  • samodzielność na stanowisku pracy, zdolności manulane
  • gotowość do podjęcia długoterminowej pracy za granicą
Oferta:
  • stawka godzinowa: 11,50 € netto / godzinę
  • zakwaterowanie organizowane i opłacone przez pracodawcę
  • holenderska umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem
  • sprawdzony i rzetelny pracodawca
  • stabilne stanowisko, możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).